Specialista na vodárenské technologie, odborný řešitel zakázek

Hledáme nového člena týmu, který by se ujal role specialisty v oblasti vodárenských technologií, s důrazem na čištění odpadních vod a úpravu pitné vody. Naše společnost je předním hráčem v technologických řešeních pro vodárenství, a nyní rozšiřujeme náš tým o motivované a schopné kolegy.

Náplň práce:

  • Práce na zajímavých projektech v oblasti čistíren odpadních vod a úpraven pitných vod.
  • Řízení realizací dodávek technologií ve vodárenství, zejm. čistíren odpadních vod a úpraven pitných vod v různých odvětvích.
  • Návrhy technologických řešení ve vodárenství.
  • Možná účast na zpracování studií a projektových dokumentací zajímavých projektů v oblasti vodárenství (ČOV, ÚV, sanace podzemních vod apod.).
  • Účast na přípravě komerčních nabídek našich produktů, příprava rozpočtů zakázek.

Co požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v technickém směru (ideálně technologie vody, chemie, životní prostředí). V případě prokazatelných zkušeností akceptujeme i Středoškolské vzdělání v daných směrech.
  • Výhodou zkušenosti s vodárenskými technologiemi.
  • Schopnost pracovat v týmu a zvládat více úkolů najednou.
  • Znalost anglického jazyka. Výhodou jsou i další jazykové dovednosti.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Ochota cestovat po České republice a do zahraničí.
  • Obecná znalost práce na PC.

Nabízíme:

  • Stravenkový paušál.
  • Částečně flexibilní pracovní doba.
  • Po zapracování služební automobil, který je možné využívat i pro soukromé účely.
  • Mobilní telefon, notebook.
  • Pracoviště Praha.

Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu, který se neustále snaží zlepšovat životní prostředí a kvalitu vody v nejen v ČR. Poskytneme vám prostředí, kde můžete růst, rozvíjet se a skutečně ovlivnit projekty, na kterých pracujete.

Chcete-li se přihlásit nebo máte k dané pozici otázky kontaktujte nás adrese: info@ekosystem.cz.