Konstruktér strojní technologie

Hledáme nového člena týmu, který by se ujal role konstruktéra v oblasti vodárenských technologií, s důrazem na čištění odpadních vod a úpravu pitné vody. Naše společnost je předním hráčem v technologických řešeních pro vodárenství, a nyní rozšiřujeme náš tým o motivované a schopné kolegy.

Náplň práce:

  • Práce na zajímavých projektech v oblasti čistíren odpadních vod a úpraven pitných vod.
  • Zpracování konstrukčních návrhů a projekce strojní technologie ve vodohospodářské oblasti.
  • Zpracování výkresové dokumentace v CAD.
  • Využívání jak osvědčených klasických, tak i moderních technologií.
  • Odborná spolupráce s týmem a komunikace se zákazníky.

Co požadujeme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém směru (strojní).
  • Výhodou zkušenosti s vodárenskými technologiemi.
  • Schopnost pracovat v týmu a zvládat více úkolů najednou.
  • Znalost anglického jazyka výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Ochota cestovat po České republice a do zahraničí.
  • Obecná znalost práce na PC, nutná znalost programů pro přípravu technických výkresů (typicky AutoCAD, Inventor apod.).

Nabízíme:

  • Stravenkový paušál.
  • Částečně flexibilní pracovní doba.
  • Mobilní telefon, notebook.
  • Pracoviště Praha.

Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu, který se neustále snaží zlepšovat životní prostředí a kvalitu vody v nejen v ČR. Poskytneme vám prostředí, kde můžete růst, rozvíjet se a skutečně ovlivnit projekty, na kterých pracujete.

Chcete-li se přihlásit nebo máte k dané pozici otázky kontaktujte nás adrese: info@ekosystem.cz.